Tilbake til nettavis

Redaksjon

Geir Wulff

Geir Wulff

Daglig leder/sjefredaktør

E-post: geir@sagat.no

Mobil: 918 00 117

Lars Birger Persen

Lars Birger Persen

Nyhetsredaktør

E-post: lars@sagat.no

Mobil: 930 39 241

Marius Thorsen

Marius Thorsen

Redaksjonssekretær

E-post: marius@sagat.no

Mobil: 941 87 104

Kristin Marie Ericsson

Kristin Marie Ericsson

Journalist Lakselv

E-post: kristin@sagat.no

Mobil: 980 84 309

Sonja Ellinor Andersen

Sonja Ellinor Andersen

Journalist Lakselv

E-post: sonja@sagat.no

Mobil: 405 24 604

Henriette Lille

Henriette Lille

Journalist Lakselv

E-post: henriette@sagat.no

Mobil: 974 06 610

Erik Brenli

Erik Brenli

Distriktsleder/journalist Tana

E-post: erik@sagat.no

Mobil: 976 90 064

Torbjørn Ittelin

Torbjørn Ittelin

Journalist Tana

E-post: torbjorn@sagat.no

Mobil: 991 60 855

Karen Denisova

Karen Denisova

Journalist Tana

E-post: karen@sagat.no

Mobil: 989 95 229

Stein Torger Svala

Stein Torger Svala

Distriktsleder/journalist Karasjok

E-post: stein@sagat.no

Mobil: 974 98 263

June Helén G. Bjørnback

June Helén G. Bjørnback

Journalist Karasjok

E-post: june@sagat.no

Mobil: 984 70 731

Hallgeir Henriksen

Hallgeir Henriksen

Distriktsleder/journalist Kirkenes

E-post: hallgeir@sagat.no

Mobil: 480 15 723

Steinar Solaas

Steinar Solaas

Distriktsleder/journalist Evenes

E-post: steinar@sagat.no

Mobil: 916 07 105

Tlf: 75 98 14 33

Lisbeth Myrvang

Lisbeth  Myrvang

Konsulent Lakselv

E-post: lisbeth@sagat.no

Mobil: 416 46 162




Administrasjon

Hans Arne Wulff

Hans Arne Wulff

Økonomikonsulent

E-post: hans@sagat.no

Mobil: 977 06 786

Ann-Karin Pedersen

Ann-Karin Pedersen

Konsulent

E-post: ann@sagat.no

Mobil: 917 16 797

Tlf: 940 87 396

Heidi Merete Boland

Heidi Merete Boland

Førstekonsulent/grafiker

E-post: heidi@sagat.no

Mobil: 402 48 703

Mads Rune Eriksen

Mads Rune Eriksen

Mediegrafiker

E-post: mads@sagat.no

Mobil: 926 31 149

Ann Helen Gjermundsen

Ann Helen Gjermundsen

Sekretær

E-post: ann.helen@sagat.no

Mobil: 451 16 545

Tanja L. Eriksen Norbye

Tanja L. Eriksen  Norbye

Sekretær

E-post: tanja@sagat.no

Mobil: 464 83 070

Tlf: 78 46 59 00

Malin Lurås

Malin Lurås

Mediegrafikerlærling

E-post: malin@sagat.no

Mobil: 974 77 664

Elly Marie Johnsen

Elly Marie  Johnsen

Miljøarbeider Lakselv

Nils Sigmund Johnsen

Nils Sigmund Johnsen

Renholder Lakselv/Karasjok

Wenche Marie Heiberg

Wenche Marie Heiberg

Renholder Tana

Dette nettstedet bruker cookies

Dette nettstedet bruker cookies/"informasjonskapsler" for å forbedre funksjonalitet og brukeropplevelse.

En informasjonskapsel er en mekanisme der din nettleser kan ta vare på informasjon den får fra nettsider, for så å sende disse tilbake til nettsidene igjen senere. Dette gjøres automatisk uten at brukeren trenger å tenke på det.

Informasjonskapslene kan ha flere funksjoner, for eksempel å holde rede på innstillinger, hvilken bruker du er logget inn som, hva du har tilgang til, hjelp til å sørge for at du får tilsendt riktig innhold, sporing av annonsevisninger og annet.

Informasjonskapsler gjør det mulig å holde rede på slike innstillinger og annet over tid, slik at informasjonen er lettere tilgjengelig ved gjentatte besøk til nettstedet. Informasjonskapslene brukes også til midlertidig håndtering av brukerspesifikk informasjon når man besøker forskjellige deler av samme nettsted.

To eksempler fra de mange funkjsonene nettstedet bruker informasjonskapsler for å vedlikeholde: Én informasjonskapsel brukes for å huske innstilling for lydstyrke på videoavspilleren, en annen brukes for å huske om du har krysset vekk denne boksen med informasjon, slik at du ikke trenger å se den igjen neste gang du besøker dette nettstedet fra samme enhet som du bruker nå.

Informasjonskapsler lagres automatisk av nettleseren din som små tekstfiler på din datamaskin. Du kan selv endre innstillinger for hvordan informasjonskapsler skal håndteres i din nettleser.

Informasjonskapsler kan leveres av alle typer innhold på nettstedet, både tekstsider, bilder og annet. Informasjonskapslene sendes kun tilbake til det nettstedet du fikk dem fra, ikke til andre nettsteder.

Mange nettsteder, dette inkludert, fungerer ikke som de skal dersom du ikke tillater bruk av informasjonskapsler.

Dette nettstedet bruker informasjonskapsler for å håndtere tre nivåer av funksjonalitet:

Kritiske informasjonskapsler brukes til å holde rede på brukerinformasjon, tilgang, personlige innstillinger og annet. Uten disse fungerer ikke nettstedet som det skal.

Analyse-informasjonskapsler brukes for å holde rede på trafikk på nettstedet, hvilke deler av det som er mest populært, hvilke deler som brukes mest og annet. Deler av disse er tredjepart informasjonskaplser levert av eksterne tjenesteleverandører. Informasjonskapsler for analytisk funksjon brukes for å forbedre nettstedet (som er under stadig utvikling), men disse er ikke kritiske for nettstedets funksjonalitet.

Annonse-informasjonskapsler brukes av interne og tredjeparts annonsesystemer for å holde oversikt over og spore visninger av annonser.

Det er lovpålagt krav om at denne informasjonen gjøres tilgjengelig for deg som bruker av nettsteder som benytter slike informasjonskapsler.

NewsFlow - Thin AS

Dette nettstedet bruker cookies.